MACHiNES ~ mis-team.all-up.com

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Tinejdžerka visoka nevjerovatnih 208,3 cm i još raste

Go down 
AuthorMessage
- ms - crash1g
MACHiNES Member
MACHiNES Member

Male - Postovi : 245
- Datum rođenja : 1993-06-14
- Datum upisa : 2011-04-05
- Godine : 25

PostSubject: Tinejdžerka visoka nevjerovatnih 208,3 cm i još raste   Sat Apr 16, 2011 1:05 am

19-godišnja Malee Duangdee visoka je nevjerovatnih 208,3 cm i još raste.

Od malena je znala kako je drugačija od svojih vršnjaka i prijatelja. Kada je njena majka Ji Duangdee primijetila kako sa Malee nešto nije uredu odvela ju je kod ljekara.

Ljekari su joj otkrili tumor hipofize zbog kojeg pretjerano luči hormon za rast.

Imala je dvije neuspjele operacije i jedina joj je nada lijek za smanjivanje tumora koji košta 2000 dolara. U školi su je često zezali da je div.

"Osjećala sam se kao čudovište. Vrijeđali su me i svašta mi govorili. Čim sam završila školu počela sam se bolje osjećati sama sa sobom", rekla je Malee koja je zbog tumora počela gubiti vid, piše Daily Mail.

19-godišnja tinejdžerka bi trebala primati injekcije svaka tri mjeseca, ali roditelji to često ne mogu platiti.

"Nikada nisam imala dečka. Mislim da se nikada neću udati. Brak nije moguć za nekoga kao što sam ja", rekla je.

Otac joj brani da ide negdje sama jer joj ponekad treba pomoć da ustane, a i sama kaže da je dosta teška. Ima 130 kilograma.

Guinnessova knjiga priznala ju je kao najveću tinejdžerku 2009. godine.
Back to top Go down
View user profile http://mis-team.all-up.com

Tinejdžerka visoka nevjerovatnih 208,3 cm i još raste
Back to top 
Page 1 of 1